Ekonomi

Acacia Research, McNulty’yi kalıcı CEO olarak atadı

NEW YORK – Acacia Research Corporation (NASDAQ:ACTG), 1 Kasım 2022’den bu yana Geçici İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Martin (MJ) D. McNulty, Jr.’ı daimi İcra Kurulu Başkanı olarak atadı. Şirketin Yönetim Kurulu ayrıca yönetim kurulunun altı üyeden yedi üyeye çıkarıldığını ve McNulty’nin 2024 yıllık hissedarlar toplantısına kadar direktör olarak görev yapacağını duyurdu.

Acacia Yönetim Kurulu Lideri Gavin Molinelli, McNulty’nin liderliğine olan inancını dile getirerek, onun Yönetim Kurulu ile olan yakın çalışmalarından ve şirketin satın alma stratejisi ve ekip oluşturma çabalarındaki rolünden bahsetti. Molinelli, “MJ, Acacia’yı ileriye taşıyacak benzersiz becerilere, liderliğe ve stratejik vizyona sahip” dedi.

Acacia Research, endüstriyel, sağlık hizmetleri, enerji ve olgun teknoloji de dahil olmak üzere çeşitli segmentlerdeki işletmeleri satın alma ve işletme konusunda uzmanlaşmış olup, bu işletmelerin temel nakit akışlarına odaklanmaktadır. Şirket, insan, süreç ve performans unsurlarına dayalı olarak faaliyet göstermektedir ve araştırma, süreçler, yürütme ve operasyonlar konusunda deneyimli bir yönetim ekibine sahiptir.

Duyuru, ileriye dönük beyanların çeşitli faktörlere ve belirsizliklere tabi olduğu yönündeki standart uyarıyla birlikte geliyor. Acacia’nın performansı, stratejik planları uygulama yeteneği, Starboard Value LP gibi ortaklarla ilişkiler ve satın almaların başarısı gibi birçok faktöre bağlı olarak beklentilerden farklı olabilir.

Şirketin mali sonuçlarının geçmiş performansı izlemesi garanti edilmemektedir ve çeyrekten çeyreğe dalgalanma göstermesi beklenmektedir. Bu uyarı, şirketleri ileriye dönük beyanlarla ilgili davalardan korumayı amaçlayan 1995 tarihli Özel Menkul Kıymet Davaları Yardım Yasası ile tutarlıdır.

Bu haber Acacia Research Corporation’ın basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

haber-babaeski.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu